Boterletters voor de Voedselbank

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen met het gebruik hiervan, of kiezen om alleen de noodzakelijke cookies te gebruiken.
Een bijzonder weekend....De laatste dagen waarop alles nog een beetje normaal was. Geen NL-Doet maar wel met onze eigen vrijwilligers geklust. Allemaal wat verder van elkaar vandaan maar desondanks toch gezellig. Iedereen bedankt voor jullie hulp! Wat is toch veel gebeurd: alle bomen hebben compost gehad. Het wormenhotel is bijna klaar, de bijenhotels kregen een dakje, de bankjes zijn geverfd, het kippenhok werd verbouwd, bijenplanten gezaaid, de moestuin bemest en nog veel meer. En we hadden een gast: we hebben genoten van de mooie houtsnijwerken van James Arbor.
Natuurlijk ook onze sponsors bedankt!! Albert Heijn Seghwaert voor de koffie en lunch op vrijdag, en veel dank HABO GWW voor het lenen van de shovel. Dat heeft ons veel kruiwerk bespaard!
Iedereen veel wijsheid en gezondheid gewenst.
Suzanne Verboon Hof van Seghwaert
Boterletters voor de Voedselbank
Nieuw project: Turfmarkt!
Samenspel Laak
Warm hart
Haagse Prijs voor Loper Oude Centrum
Cruquiuswerf